Gdy chodzi o szybkość, wtedy zdecydowanie najlepszą opcją będzie zdecydowanie się na samolot. W tym przypadku trasa Polska Chorwacja może być pokonana bezpośrednio w około 2 godziny. Gdy nie jest to możliwe i konieczne są przesiadki, w takim przypadku trzeba już przygotować się na nieco dłuższy czas dojazdu – od 6 do nawet 10 godzin.

Lot samolotem to bardzo popularna opcja, ponieważ na miejscu można znaleźć się w krótkim czasie. Ma jednak swoje minusy, czyli wysoką cenę, konieczność dojazdu na lotnisko oraz czasochłonne formalności przed lotem. Zwykle ceny za bilety lotnicze na trasie Polska Chorwacja rozpoczynają się od około 200 zł, ale jedynie w promocji. Standardowy koszt biletów to najczęściej od 1000 do 2000 zł. To powoduje, że wyjazd jest związany z dość wysokim kosztem, jeżeli nie uda się wcześniej wykupić tańszych biletów.

Polska Chorwacja – podróż autokarem lub busem

Jeśli jesteś już na miejscu i właśnie trwają Twoje wakacje, to mamy kilka propozycji, które pozwolą Ci spędzić wolny czas w jeszcze lepszej formie. Jedną z opcji jest wybranie chorwacja rowerem. Druga opcja to skorzystanie z ofert przewoźników oferujących dojazdy autokarami i busami. Chociaż w tym przypadku trasa Polska Chorwacja zajmuje więcej czasu, to jednak warto zaznaczyć, że można pokonać ją w znacznie niższej cenie niż lot samolotem.

 

Zazwyczaj trasa Polska Chorwacja wymaga od około 20 do 24 godzin, średnio około 22 godzin na dojazd w zależności od miejsca startu i zakończenia podróży. Zatem w porównaniu do lotu jest to znacznie dłuższy czas. Z drugiej strony bilety na autokar oraz na busa można kupić w cenie wynoszącej już od około 390 zł. Dodatkowo wielu przewoźników oferuje swoim klientom atrakcyjne oferty zniżkowe, na przykład przy wykupieniu dwóch biletów – tam i z powrotem. Warto też skazać, że w przypadku transportu autokarami i busami można łatwiej i taniej przewieźć ze sobą bagaże oraz sprzęt sportowy, na przykład rowery. Zatem trasa Polska Chorwacja może być pokonana zarówno samolotem, jak i busem albo autokarem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *