Płytki gresowe, które wybraliśmy do naszego nowego domu mogą być stosowane w kuchni, salonie i łazience. W każdym z tych miejsc wyglądają równie efektownie. Postawiliśmy na imitacje kamienia, betonu lub drewna, aby nasz wysokiej jakości gres był jeszcze bardziej realistyczny. Gresy porcelanowe wyglądają jak marmur, łupek i płytki ceramiczne jednocześnie. Jest to naprawdę dobra alternatywa dla osób, które nie mogą się zdecydować, jaki styl preferują: klasyczny czy nowoczesny?

Matowe i błyszczące płytki gresowe występują w kilku kolorach i rozmiarach. Można wybierać spośród wielu odcieni: biały, szary, czarny i brązowy; czerwono-brązowy; jasnobrązowy; zielony; niebieski; żółty; różowy; czerwony itd. Oferujemy płytki porcelanowe o różnych długościach i szerokościach. Płytki gresowe, https://www.gresroom.pl/ które wybraliśmy do naszego nowego domu wyglądają jak naturalny kamień i beton. Występują również w imitacjach drewna i cegły: dąb, jesion, buk, wiąz, orzech, czereśnia, sapeli, wengè itp.

Płytki do naszego nowego domu

Płytki gresowe, w zależności od ich jakości i połysku, mogą być stosowane wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń. Płytki porcelanowe o takim samym wykończeniu jak płytki ceramiczne lub gresowe otrzymają Państwo za bardziej przystępną cenę. Dlatego też zdecydowaliśmy się na płytki gresowe zamiast porcelanowych lub ceramicznych. Porcelana kamionka ceniona jest za swoją wytrzymałość i uniwersalność. Jest to twardy materiał odporny na zarysowania, wilgoć i mało podatny na mróz. Płytki gresowe doskonale nadają się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Gres może być stosowany w kuchni, salonie, łazience i na tarasie. W każdym z tych miejsc prezentuje się równie efektownie. W naszej ofercie znajdują się płytki gresowe w szerokiej gamie kolorystycznej. Mogą Państwo wybierać spośród imitacji kamienia, betonu, drewna czy cegły. Oferujemy płytki gresowe w różnych kształtach: prostokątne, kwadratowe lub sześciokątne z zaokrąglonymi krawędziami; ośmiokąty; trapezy; itp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *